Статті

Подаровану кімнату влада віддала

<P>Кажуть, негоже дарувати подаровану тобі річ. Однак міська рада на забобони не зважала, подарувавши напередодні новорічних свят кімнату в квартирі на вул. Костромській, яку подарував їй чотири роки тому рівнянин Михайло Іванус.
<P>Цю історію газета описувала на своїх сторінках (див. «РВ» №51 від 12 липня 2007 року «Подарував міськвиконкому півтуалету…»). Одну з кімнат у п’ятикімнатній квартирі й навіть половину кухні, туалету, ванної, коридору та лоджій колишній чоловік Тамари, нинішньої власниці квартири, — військовий лікар Михайло Іванус — чотири роки тому подарував Рівненському міськвиконкому.
<P>Невдовзі після цього Михайло помер. А донька Тамари Оксана не раз зверталася до міської влади, щоб закріпити за їхньою родиною і п’яту кімнату. Звернули на неї увагу тільки після того, як борг в оплаті комунальних послуг за міськвиконкомівську кімнату сягнув кількох тисяч гривень. Родині запропонували викупити кімнату або переселитися у меншу, чотирикімнатну квартиру. Івануси на ці умови не погодилися.
<P>Півроку міські чиновники не могли дійти спільної думки у питанні, що робити з подарованою їм кімнатою. Дехто з них пропонував родині Іванусів (а це троє жінок, двоє з яких інваліди, та малолітня дівчинка) підселити дільничного міліціонера чи двірника, перетворивши квартиру на «комуналку». Інші були не проти розташувати у подарованій міськвиконкому кімнаті, скажімо, архів. Однак здоровий глузд переважив — на останній сесії міськради 43 депутати з 45 присутніх проголосували за те, щоб кімнату родині все-таки подарувати.
<P>З міського бюджету доведеться погасити і борг за комунальні послуги, який набіг за період зволікання з розглядом питання про подальшу долю подарованої виконкому кімнати.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса