Новини

Податківці розповіли про мільйонерів Рівненщини

На Рівненщині мешкає 51 мільйонер. З них 29 осіб – проживають у Рівному, пише РадіоТрек.

Саме стільки громадян задекларували річний дохід у понад мільйон гривень. Такий дохід найбільше їм приносить продаж нерухомого майна та отримання спадщини.

Про це повідомили у Державній фіскальній службі Рівненщини.

Зауважимо також, що всього в Рівненській області подано понад 10 тисяч декларацій на понад 943 мільйони гривень. А в обласному центрі прозвітували про свої річні доходи понад 1700 фізичних осіб. Говорить начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Людмила Кончук:

– Найактивніше декларували доходи ті рівняни, які отримували у минулому році доходи у вигляді спадщини та подарунків – подано 365 декларацій, доходи від продажу нерухомого та рухомого майна подали 291 громадян, задекларували доходи від здачу в оренду майна 94 особи. Правом на податкову знижку скористалися 700 жителів обласного центру. Їм буде повернуто майже мільйон гривень.

Податківці наголошують, що кампанія з декларування доходів громадян, одержаних протягом 2015 року, завершилась місяць тому. Однак ті, хто бажає задекларувати доходи для отримання податкової знижки, можуть прозвітуватися до кінця поточного року.

Тим, хто не подав декларацію вчасно, теж можна відзвітуватися про минулорічні доходи, але при цьому сплативши відповідні фінансові санкції, як це передбачено нормами Податкового кодексу у зв’язку з несвоєчасним поданням такої декларації.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса