Новини

Податківці вчили підприємців платити податки через Інтернет

<P>Семінар-презентація для платників податків з питань подання звітності в електронному вигляді через мережу «Internet» днями відбувся в Державній податковій інспекції Рівного.
<P>Заступник начальника ДПІ у м. Рівне Галина Шевчук проінформувала присутніх про те, що створення системи приймання та комп`ютерної обробки податкової звітності та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді —один з пріоритетних напрямків Концепції реформування податкової системи України. Її мета — поліпшення контролю за сплатою податку на додану вартість, що дасть змогу забезпечити надходження та значно скоротити час на відшкодування ПДВ платникам, які мають на це право.
<P>Крім цього, з впровадженням цієї системи зменшиться документообіг, витрати на проведення зустрічних перевірок. Податкові ризики відпрацьовуватимуться автоматично, скоротяться терміни передачі податкових накладних.
<P>Начальник управління інформатизації процесів оподаткування Микола Петрук детально зупинився на необхідних умовах для забезпечення передачі податкових документів. Він роз’яснив, що програмне забезпечення «Податкова звітність, «Нотарь», «Бест-Звіт Плюс» дозволяють, ведучи бухгалтерський облік і проводячи документи, формувати податковий звіт автоматично.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса