Новини

Податківця вигнали з кафе. Той, хто це зробив, потрапив на лаву підсудних

<P>Працівники Регіонального управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА у Рівенській області проводили позапланову перевірку з питань дотримання вимог чинного законодавства у сфері обігу тютюнових виробів і алкогольних напоїв в одному з кафе-барів Сарненського району, який належить фізичній особі. Під час перевірки чоловік власниці кафе втрутився у службову діяльність вказаних працівників, застосував моральний та фізичний вплив. Він відібрав два примірники акта перевірки, копію наказу та посвідчення на перевірку, а також придбані під час контрольної закупівлі товари. Після цього податківця силоміць випхав з бару на вулицю.
<P>Працівники Регіонального управління з боротьби з корупцією ДПА в Рівенській області зібрали за цим фактом матеріали та направили їх для прийняття процесуального рішення в прокуратуру Сарненського району.
<P>— За фактом втручання в діяльність працівників правоохоронного органу з метою перешкоджання виконання ними своїх службових обов’язків за частиною 1 статті 343 Кримінального кодексу стосовно чоловіка власниці бару порушено кримінальну справу, — повідомив «РВ» начальник Регіонального управління з боротьби з корупцією в органах ДПС Михайло Вурста.
<P>На чоловіка чекає суд. До речі, вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків карається штрафом від 50 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса