Новини

Події, що мали місце під час мітингу-реквієму на Козацьких могилах – спланована провокація обласної влади, вважає Василь Червоній.

<P>Заздалегідь спланованою провокацією з боку керівництва обласної влади назвав події, що мали місце на Козацьких могилах у с. Пляшева під час мітингу-реквієму до 355 річниці Берестецької битви голова Рівненської обласної організації УНП, депутат обласної ради Василь Червоній.
<P>“Події, що розгорталися під час мітингу-реквієму до 355 річниці Берестецької битви – заздалегідь спланована провокація голів Рівненської обласної адміністрації та обласної влади, яка була спрямована на недопущення до виступів представників української опозиції”, – таку думку висловив Василь Червоній.
<P>На його думку, підставою до цього стала “дрібна образа голови обласної адміністрації Віктора Матчука за те, що в минулому році, під час відповідного заходу, йому не було надано слово для виступу”.
<P>“Таким чином, він вирішив відігратися у цьому році і дав команду спецпідрозділу “Беркут” не допустити представників української опозиції на територію монастиря”, – вважає голова РОО УНП.
<P>“За часів незалежності такого не було, щоб представникам опозиції не давали слова”, – таку думку висловив Василь Червоній. Він зазначив, що з цього приводу прийнято звернення до Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко та Юрія Луценка про висловлення недовіри Віктору Матчуку та Олександру Данильчуку.
<P>Подано позов у міський суд та обласну прокуратуру за фактом перевищення керівництвом області своїх повноважень та перешкоджанню депутатській діяльності.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса