Коментарі

Політолог Терешко: Віктор Матчук з Януковичем досягнуть домовленостей на перспективу

<P>Політолог, завідуючий кафедрою політології та соціології Рівненського державного гуманітарного університету Юрій Терешко вважає, що голова Рівненської ОДА Віктор Матчук не буде мати проблем під час сьогоднішньої зустрічі з Прем‘єр-міністром Віктором Януковичем. «Це будуть скоріше за все домовленості на перспективу. Матчуку, очевидно, доведеться пообіцяти не бути носієм ідеології нашоукраїнця, а дотримуватися більш прагматичних позицій», – зазначив 17 жовтня Юрій Терешко у коментарі ЗІКу.
<P>Крім того, як він допускає, під час зустрічі вестиметься мова про погашення заборгованості з виплати зарплати на ЗАТ «Управління будівництвом Рівненської АЕС», а також про погашення боргів за спожитий у попередні роки теплопостачальниками краю природний газ.
<P><STRONG>Довідка ЗІКу.</STRONG>
<P><I> Нардеп Ганна Герман розповіла ЗІКу, що з 17 жовтня Прем’єр-міністр України Віктор Янукович розпочинає особисті зустрічі з головами всіх облдержадміністрацій. «Зустрічі відбуватимуться віч-на-віч: Прем’єр-міністр – губернатор. За результатами цієї розмови робитимуться висновки, і глава уряду визначатиметься, чи скеровувати в область перевірку», – наголосила Г.Герман. </I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса