Новини

Постійним боржникам з орендної плати регіональне відділення ФДМ у Рівненській області нараховує пеню та розриває договори

<P>Мільйон 551 тисячу 946 гривень, отриманих від оренди державного майна, перерахувало до Держбюджету регіональне відділення Фонду державного майна в Рівненській області з початку року. А це 103,5% від річного планового завдання, встановленого для рівненського відділення на 2007 рік, або на 170% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
<P>Нині регіональне відділення виступає орендодавцем у 340 договорах оренди держмайна. Передача державного майна у тимчасове платне користування є одним із джерел наповнення Держбюджету. Якщо кошти, отримані від приватизації держвласності, є одноразовим надходженням до державної казни, то надходження від плати за користування державним майном — постійні.
<P>Разом з тим, залишається велика заборгованість з орендної плати. Серед постійних боржників — ПП «Маєток» (1738,68 грн.), ТОВ «Укрбудмонтаж» (2815,91 грн.), обласне управління з утилізації відходів вторинної сировини ДК «Укрекокомресурси» (2223,49 грн.), ВАТ «Адінол» (1575,78 грн.), ДП «Кузнецовськенергозахист» АТ «Укренергозахист» (37484,56 грн.), ТзОВ «Ровес» (140550,20 грн.).
<P>За словами начальника відділу управління державним майном РВ ФДМУ в Рівненській області Любові Стецюк, з боржниками проводиться постійна претензійно-позовна робота зі стягнення заборованості, за несвоєчасну сплату нараховується пеня, а також приймаються заходи щодо розірвання договорів оренди.
<P>Нагадаємо, за результатами 7 місяців 2007 року регіональне відділення в Рівненській області посіло 3 місце серед РВ ФДМУ (після Києва та Запорізької області) з наповнення Держбюджету. Зокрема, лише у липні до державної казни перераховано 823 тисячі 790 грн., які надійшли від приватизації об’єктів державної власності. З початку року ця сума становить 3 мільйони 186 тисяч 260 грн.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса