Коментарі

Постоловський не хоче в Європу з «голим задом»

<P>Після того як у вересні минулого року суд змусив ректора РДГУ сплатити 255 гривень штрафу за те, що він допустив заборгованість перед викладачами, Руслан Постоловський знову звинуватив обласну інспекцію праці у «політичному цькуванні».

<P>Поскаржитись на головного інспектора праці Рівненщини Михайла Бузинарського ректор РДГУ вирішив на останній сесії обласної ради. Вочевидь, Постоловському додала наснаги присутність у сесійній залі нових начальників правоохоронних органів — обласного прокурора Анатолія Пришка та керівника міліції Ярослава Голомші. Після того як депутати розглянули усі подані запити, ректор університету вирішив скористатися зручним моментом та вставши зі свого місця, почав тривалий емоційний монолог.

<P>— Я теж хочу внести депутатський запит, — звернувся до присутніх пан Руслан. — Кожного місяця мене перевіряють. Ви знаєте, що більшість ВНЗ повідправляли викладачів у відпустку і не платять їм зарплату. Тому що й досі в законі записано, що не можна змінювати плату за навчання. В мене на 5му курсі люди платять всього 500 грн., а зарплата зросла в чотири рази. Я вже не можу купити для закладу ні паперу, ні олівця. Скажіть, скільки вже можна мене довбати? Кожного місяця ходить інспектор і перевіряє. Я плачу усе разом з податками і закон не порушую. Гроші на зарплати нікуди не сховав і не взяв. Взагалі, ми вже дійшли до ручки. Усі кажуть: «Ідемо в Європейський Союз!». А з чим, з голим задом? Ці перевірки — то є справжнісіньке політичне цькування.

<P>Між тим Михайло Бузинарський, сидячи у сесійній залі серед запрошених чиновників, виступ ректора коментував вголос:

<P>— Чого він жаліється? Не треба порушувати закон і ніхто його перевіряти не буде. Чого цей галас вчиняти, оцю показуху — хай би прийшов до мене і поговорили б тоді.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса