Новини

Потужний буревій завдав збитки господарствам області.

<P>27 червня в епіцентр потужного буревію потрапило село Стара Рафалівка Володимирецького району, в якому розташовано 236 дворів із майже 500 мешканцями. Унаслідок сильної грози з градом та штормового вітру руйнувань зазнали 14 господарств, в яких мешкає 37 чоловік. Про це повідомили в прес-службі ОДА.
<P>Стихія пошкодила дев’ять житлових будинків, два фермерські приміщення, три господарські будівлі, внаслідок бурі затоплено вісім колодязів. У 240 приватних господарств пошкоджено посіви на площі 196 гектарів. У місцевому СВК “Надія” із 570 гектарів зернових пошкоджено 119.
<P>Крім цього, у Володимирецькому, Костопільському та Зарічненському районах вийшли з ладу 12 ліній електропередач, внаслідок чого без енергопостачання залишилось 48 населених пунктів та 256 трансформаторних підстанцій.
<P>Для ліквідації наслідків буревію в Стару Рафалівку прибули оперативні групи головного управління МНС та управління НС і НЗС Рівненської облдержадміністрації. Наступного вечора енергопостачання населених пунктів та телефонний зв’язок було відновлено повністю. Нині бійці райвідділу ГУ МНС відкачують воду із затоплених колодязів, а співробітники санепідемстанції здійснюють аналіз води та її хлорування. Жертв немає.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса