Коментарі

Повідомити про порушення приймальної комісії можна буде за обласними телефонами довіри.

<P>З метою забезпечення прозорості, гласності, недопущення посадових зловживань, правопорушень та хабарництва, під час вступної кампанії-2006 у вищі навчальні заклади І-IV рівнів акредитації працюватимуть обласні телефони довіри. Про це повідомили в інформаційно-аналітичному секторі міськвиконкому.
<P>Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Віктора Матчука “Про заходи щодо забезпечення контролю за ходом вступної кампанії до вищих та професійно-технічних навчальних закладів на 2006 рік”, абітурієнти, їхні батьки, мешканці області зможуть повідомляти про факти корупції, посадові зловживання, правопорушення та хабарництво, здійснені членами приймальних комісій, викладачами, адміністрацією навчальних закладів, працівниками органів виконавчої влади, а також про проблеми, що виникають під час вступної кампанії у вищі навчальні заклади І-IV рівнів акредитації.
<P>Телефон довіри при облдержадміністрації працює за номером <STRONG>(80362) 695-351</STRONG> (з 10.00 до 15.00), телефони при управлінні освіти і науки облдержадміністрації – (80362) <STRONG>22-34-96, 26-75-74, 22-59-33</STRONG> (з 9.00 до 18.00) щодня з понеділка по п’ятницю.
<P>Інформацію також можна передати електронною поштою: <STRONG><A href=”mailto:vnpol2@obladmin.rv.ua”>vnpol2@obladmin.rv.ua</A></STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса