Новини

Поїхав в Австрію міський голова Рівного Віктор Чайка

<P>Він бере участь у 23 Генеральній Асамблеї Ради Європейських муніципалітетів і регіонів, яка з 10 до 12 травня 2006 року проходить в м. Інсбруку (Австрія). На засідання Генеральної Асамблеї РЄМР запрошений міський голова Рівного Віктор Чайка, який перебуває у складі делегації від України разом з міськими головами Кременчука, Запоріжжя, Кам`янця-Подільського, Чернівців та із заступником голови департаменту міжнародної політики АМУ.
<P>Цього року у заході очікується участь представників близько 2500 міст та регіонів Європи. Тематика сесій Асамблеї включає питання надання якісних послуг населенню, фінансування послуг органів місцевого і регіонального самоврядування, побратимство, залучення громадськості до місцевого самоврядування. Спеціальну сесію буде присвячено країнам Південної і Східної Європи.
<P>Традиційно Генеральні Асамблеї РЄМР — об`єднання 47 національних асоціацій європейських країн, створене у 1907 році з метою формування спільної європейської місцевої та регіональної політики. Об`єднання стояло біля витоків створення Конгресу місцевих і регіональних влад Європи Ради Європи, Комітету Регіонів, було розробником та основним лобістом прийняття Європейської Хартії місцевого самоврядування.
<P>Генеральні Асамблеї РЄМР — це місце зустрічі мерів європейських міст, спілкування, налагодження контактів і співпраці, широкого обміну досвідом. Асоціація міст України та громад — єдина з національних асоціацій країн СНД, яка є членом РЄМР.
<P>Про це повідомив інформаційно-аналітичний сектор Рівенського міськвиконкому.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса