Новини

Позов начальника УМВС Піддубного на екс-голову ОДА Василя Червонія сам Червоній називає кроком на випередження.

<P>Екс-голова Рівненської ОДА Василь Червоній розповів ЗІКу, що під час мітингу 4 травня він “зробив повідомлення про злочин”. Сергій Піддубний оцінив це як образу його честі і гідності. На думку Василя Червонія прокуратура повинна провести ретельну перевірку викладених ним фактів.
<P>До речі, як зазначив екс-губернатор, ці факти він наводив і в листі до Президента України Віктора Ющенка. Позов до суду з боку Сергія Піддубного Василь Червоній оцінює, як “крок на випередження”. Оскільки впевнений, що Рівненський міський суд прийме рішення на користь Сергія Піддубного і комісії, яка на думку екс-голови ОДА, все-таки приїде перевіряти викладені ним факти, вручать вже судове рішення.
<P>Також Василь Червоній розцінює позов керівника Рівненської міліції як спробу свого роду тиску, аби він відкликав лист до Президента. Наразі у Сергія Піддубного не вдалося взяти коментарів, оскільки він, за словами керівника ЦЗГ УМВС в області Сергія Редька, нині перебуває на засіданні колегії УМВС у Києві, а до Рівного прибуде лише наступного тижня.
<P><STRONG>Довідка ЗІКу.
<BR></STRONG>
<BR><I> Начальник обласного управління міліції Сергій Піддубний подав позов на облдержадміністрацію. Полковник хоче отримати 100 тисяч гривень морального відшкодування за образу честі та гідності, яку, на його думку, заподіяв йому екс-голова РОДА Василь Червоній. Слухання справи відбудеться 22 червня.</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса