Новини

“Працівники “Комуненергії” обходять боржників, як жебраки, щоб повернути гроші”.

<P>Про це заявив генеральний директор КТП “Комуненергії”, коментуючи директиву Кабміну про відключення підприємств, які мають борги за енергоносії, в новому опалювальному сезоні.
<P>Серйозність наміру уряду відключати боржників підтвердив голова Рівненської ОДА Віктор Матчук. За його словами, водночас до жовтня місцеві комунальники повинні погасити заборгованість за використані енергоносії:
<P>— Ліміти газу надаватимуться лише за наявності попередньої оплати.
<P>Хоча КТП “Комуненергія” й реструктуризують борги до жовтня, але існує велика ймовірність їх збільшення через низьку проплату рівнянами за тепло в минулому опалювальному сезоні.
<P>Як зауважила начальник відділу збуту КТП “Комуненергія” Світлана Машковець, надані послуги рівняни оплачували в середньому на 75 відсотків. За її словами, при цьому загальна заборгованість населення Рівного перед підприємством виросла до 11 мільйонів гривень.
<P>До зростання заборгованості підприємства призвело також те, що існуючі тарифи на теплопостачання покривають витрати комунальників на 73 відсотки. Якщо обласна рада доведе розцінки до економічно обґрунтованого рівня, чому передує подорожчання енергоносіїв, то борги КТП “Комуненергія” тільки збільшаться. Бо чимало мешканців Рівного, переважно малозабезпечених, не мають фінансової змоги повністю розрахуватися з комунальниками.
<P>Сьогодні керівник теплопостачального підприємства Володимир Зленко трагедії з цього не робить, адже розуміє, що “за все в житті треба платити”. І, якщо посеред опалювального сезону відключать газ, підприємство якось збере кошти та заплатить за нього:
<P>— Можливо, тоді споживачі нарешті зрозуміють, що за послуги потрібно платити, — зазначив пан Зленко.
<P>Натомість у “Рівнеоблводоканалу” відсутня заборгованість за спожиту електроенергію:
<P>— Рівному відключення води не загрожує, — запевнив директор “Рівнеоблводоканалу” Володимир Хомко. — Заборгованість у 4,2 мільйона гривень, яку ми з енергетиками реструктуризували в квітні минулого року, сьогодні вже виплачена.
<P>Однак керівництво “Рівнеоблводоканалу” турбує можливість відключення від електропостачання приблизно 80 теплопунктів, які розташовані переважно у мікрорайонах “Північний” та “Ювілейний” та підкачують воду на восьмий та дев’ятий поверхи. Їх обслуговує КТП “Комуненергія”, яка має борги перед ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго”. Пан Хомко наголосив, якщо енергетики відключать теплопункти через заборгованість комунальників, у квартирах на верхніх поверхах зникне вода.
<P><STRONG>Володимир МИКОЛАЙЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса