Новини

Працівники Здолбунівського АТП-15662 пікетували ВАТ “Волинь-Цемент”

<P> Близько 200 працівників ВАТ “Здолбунівське АТП-<?xml:namespace prefix = st1 ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags” />15662” із трьома КрАЗами сьогодні пікетували адміністративний корпус ВАТ “Волинь-Цемент” із вимогою не розривати угоду про співпрацю з автотранспортним підприємством.
<P> Про це повідомив кореспондент “Прес-тайму”.
<P> Як повідомив директор ВАТ “Здолбунівське АТП-15662” Микола Процюк, сьогоднішня акція протесту викликана тим, що керівництво ВАТ “Волинь-Цемент”, відмовляється підписувати угоду із АТП на 2006 рік на перевезення в крейдяному кар’єрі. АТП-15662 було засноване та 30 років займалося цим видом діяльності, тобто весь час свого існування воно було сателітом “Волинь-Цементу”. “А тепер не попередивши нас хоча б за два місяці, щоб ми могли перепрофілюватися, керівництво цементного заводу відмовляється підписувати угоду на 2006 рік. Нині наше підприємство на 92% залежить від “Волинь-Цементу”. Тобто є реальна загроза ліквідації АТП. 240 працівників можуть залишитися без роботи. Ми щороку сплачуємо близько мільйона гривень податків і обов’язкових платежів. На балансі АТП є гуртожиток, його мешканці можуть опинитися на вулиці, якщо підприємство зупиниться.”, – повідомив Микола Процюк.
<P> Пікетники запропонували цементному підприємству зберегти існуючі перевезення хоча б до 1 травня 2006 року, щоб АТП могло перепрофілювати свою діяльність. У випадку відмови по цьому пункту, пропонується прийняти в управління весь трудовий колектив з матеріально-технічною базою. У разі ж відмови по обох цих пунктах, АТП просить віддати йому в оренду нову матеріально-технічну базу, придбану цементним підприємством.
<P> Микола Процюк розповів, що звертався за допомогою до РДА. Сьогодні о 14 годині відбудеться зустріч голови Здолбунівської РДА Світлани Ніколіної та представників головного акціонера ВАТ “Волинь-Цемент” німецької компанії “Dykerhoff”, які намагатимуться вирішити ситуацію.
<P> На підтримку пікетників виступили представники обласного профспілкового комітету. Голова Здолбунівської РДА Світлана Ніколіна, яка була присутня на пікетуванні, не висловилася на підтримку жодної із сторін. Вона заявила журналістам, що не готова коментувати ситуацію, бо хоче у всьому розібратися і зможе розповісти про конкретні висновки після зустрічі з представниками німецьких акціонерів.
<P> Ніхто з керівників ВАТ “Волинь-Цемент” не відгукнувся на заклики пікетників та не вийшов до них. Миколу Процюка, який намагався зайти до адмінкорпусу, щоб поговорити з керівництвом заводу, охорона не пропустила. Тому пікетувальники вирішили провести повторну акцію протесту біля РДА коли там проходитимуть переговори з представниками німецького інвестора.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса