Новини

Представники Острозької академії взяли участь у міжнародному проектному семінарі в Німеччині

<P>Ректор Національного університету «Острозька академія» професор Ігор Пасічник та керівник Відділу міжнародного співробітництва університету Едуард Балашов узяли участь у міжнародному семінарі з питань виконання проектів Intercollegia та EduVisIm, присвячених новітнім інформаційним технологіям у галузі освіти, який відбувся нещодавно на базі Лейпцігського університету прикладних наук (Німеччина), повідомляє офіційний сайт Національного університету «Острозька академія».
<P>На семінарі обговорювалися результати перебігу та плани реалізації низки міжнародних проектів, серед яких сьогодні особливо актуальним є EduVisIm – впровадження в освітній процес України інформативно-комунікативних технологій для студентів із вадами зору.
<P>На сьогодні до реалізації цього проекту приєдналися Національний університет „Острозька академія”, Національний університет „Києво-Могилянська академія”, Українська Бібліотечна Асоціація, позаурядова організація „Вікно у світ” та спеціалізовані загальноосвітні школи України.
<P>Проект EduVisIm формує ідеальне підґрунтя створення інституцій, що організовуватимуть плідну співпрацю спеціалізованих шкіл з вищезазначеними організаціями й університетами. Основною його є розвиток творчої структури для подальшого навчання вчителів новітнім комунікативно-інформаційним технологіям в роботі з учнями, що мають вади зору. Ці проекти реалізуються групою університетів з Німеччини, Великобританії, Швеції, Таджикістану та України, а їх фінансування проводиться Євросоюзом в рамках програми TEMPUS. Виступ ректора Острозької академії Ігоря Пасічника на тему “Психологічні аспекти виховання людей з вадами зору та використання інформаційно-комп’ютерних технологій” транслювався в мережі Інтернет в режимі он-лайн. У своїй доповіді Ігор Пасічник розглянув психологічні аспекти освіти дітей з вадами розвитку та використання сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій у навчанні людей з вадами зору.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса