Новини

Представники від Рівненщини взяли участь у чемпіонаті України з плавання.

<P>На чемпіонаті України з плавання серед юнаків і дівчат, який відбувся в Євпаторії на базі Національного паралімпійського спортивного центру, Рівненську область представляли команди ОК ДЮСШ “Авангард” та ДЮСШ № 3 Рівного, повідомили з прес-служби РОДА.
<P>Виступили плавці від області успішно. Зокрема, представник ДЮСШ № 3 Р.Приходько став чемпіоном на марафонській дистанції 800 м вільним стилем і посів 2 місце на 400-метрівці комплексним плаванням. О.Марчук в особистих змаганнях здобула 4 медалі: 2 срібні та 2 бронзові в плаванні вільним стилем 50, 100, 200, 400 метрів; Н.Гуменюк – була другою на дистанціях 100 та 200 метрів на спині. Бронзову нагороду в комплексному плаванні на 200 м здобула М.Баламут.
<P>Четвірки дівчат цієї школи успішно боролися за перемогу в естафетах і в підсумку вони стали чемпіонами на дистанції 4 по 100 м вільним стилем і вибороли срібні медалі в комбінованій естафеті 4 по 100 м. У загальному заліку команда ОК ДЮСШ “Авангард” посіла 6 місце серед 60 команд учасниць, ДЮСШ № З – 20 місце. Готували плавців до змагань тренери Є.Іванова, М.Майструк і В.Ковтун.