Новини

Прес-служба Рівненської ОДА сумнівається в об’єктивності телекомпанії “Рівне-1”

<P>Прес-служба Рівненської ОДА має сумнів щодо незаангажованості та об’єктивності телекомпанії “Рівне-1”.
Про це йдеться у заяві прес-служби РОДА, поширеній після прямого ефіру телекомпанії “Рівне-1”, за участю першого заступника голови РОДА Олега Ковальчука.
23 листопада в прямому ефірі телекомпанії “Рівне-1”, в програмі “На часі” за участю першого заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олега Ковальчука та колишнього заступника попереднього голови облдержадміністрації, а нині першого заступника голови обласної організації Партії регіонів Юрія Кічатого, працівники телекомпанії допустили неприпустиму “недбалість”, – йдеться у заяві.
“Під час так званого інтерактивного опитування телеглядачів щодо порівняльної оцінки роботи попередньої і нової влади, понад 10 хвилин (за тривалості програми близько 30 хвилин) з моменту оголошення початку прийому телефонних дзвінків, лінія, за якою можна було позитивно оцінити роботу нової влади, не працювала, нібито з технічних причин. Принаймні, таке пояснення працівники телеканалу надали своїм глядачам.
З огляду на завідомо неточні, і, відповідно, необ’єктивні результати опитування, справедливим і єдино правильним рішенням редакції мало б стати їх скасування і початок відліку з моменту усунення несправності зв’язку. Натомість, ведуча ефіру запропонувала Олегу Ковальчуку прокоментувати так звані результати голосування телеглядачів, що можна розцінити як спробу політичного шулерства”, – наголошується у заяві прес-служби РОДА. .
Такі дії викликали у прес-служби РОДА сумнів у об’єктивності та незаангажованості цієї телекомпанії.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса