Новини

Презентація нової соціальної програми від ТЗОВ «РЗВА-ЕЛЕКТРИК» відбудеться 22 січня

<P>Презентація проходитиме у виставковій залі , що на вул. Білій,16, в адміністративному корпусі. Початок заходу об 11:00.
<P>На реалізацію програми під назвою «Засвіти надію в дитячому серці», яка передбачає надання грантів неприбутковим організаціям та установам, заводом виділено 100 тисяч гривень. Реалізацію програми здійснюють благодійний фонд «Благовіст» та Рівненський центр «Соціальне партнерство».
<P>Пріоритетна сфера фінансування цьогорічного конкурсу проектів — підтримка, всебічний розвиток та соціальна інтеграція дітей соціально вразливих категорій. Також у рамках заходу будуть підведені підсумки й представлені результати минулорічної корпоративної програми від ВАТ РЗВА, в межах якої було профінансовано 4 соціальних проекти на суму 36 тис. грн.
<P>У презентації візьмуть участь:
<P>Кондрачук Юрій Іванович — генеральний директор ТзОВ «РЗВА-ЕЛЕКТРИК», Процюк Володимир Андрійович — голова правління РМБФ «Благовіст», Пінчук Сергій Андрійович — голова правління Рівненського центру «Соціальне партнерство», Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна — заступник міського голови м. Рівного, Кульчинська Галина Григорівна — заступник голови постійної комісії з питань духовності, культури і соціальної політики обласної ради.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса