Новини

Президента просять заступитися за дубенського волонтера

Засудженого до чотирьох років позбавлення волі волонтера та добровольця батальйону “Айдар” Володимира Панкевича намагається звільнити його дружина,громадська активістка Оксана Панкевич, пише ЧаРівне.

Мого чоловіка – Панкевича В.М. – засудили до чотирьох років позбавлення волі по сфальсифікованим доказам! Говорю про це впевнено, тому що на це є підтвердження в матеріалах справи та свідчення в суді понятих та самого слідчого (!), що розслідував цю справу, – пише на ФБ-сторінці Оксана Панкевич .

Нагадаємо, що згідно з ухвалою Ізюмського міськрайонного суду Харківської області, 31-річного мешканця Дубна засудили до чотирьох років позбавлення волі. У рішенні від 10 травня 2016 року йдеться про міру покарання за ч.1 ст.263 КК України за незаконне зберігання зброї військовослужбовця-добровольця 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар».

Я, Оксана Панкевич, дружина Володимира Панкевича – волонтера, добровольця, діючого військовослужбовця ЗСУ та політв’язня. Я публічно та офіційним листом звертатимусь до Президента України Петра Порошенка стосовно незаконного ув’язнення мого чоловіка. 09 червня 2016 року об 11.00 годині відбудеться передача листа до адміністрації Президента України за адресою м. Київ, вул. Банкова, 11. Прийдуть рідні Володимира Панкевича, військові, з якими він служив, волонтери та громадські активісти. Також зі своїми листами долучаться інші матері та дружини військових, які знаходяться в СІЗО або відбувають покарання по справах з очевидними ознаками фальсифікації. За офіційними даними Генеральної Прокуратури відкрито кримінальні провадження проти 748 військових. При такій кількості інформації про сфальсифіковані справи складається враження про сплановане нищення проукраїнських сил не тільки серед волонтерів, добровольців, громадських активістів, а серед військовослужбовців ЗСУ, – зазначає дружина волонтера. 

Таке рішення намагаються оскаржити, вважаючи сфальсифікованим. Натомість, жінка поширює відео-звернення до Президента України Петра Порошенка. Пані Панкевич закликає не мовчати та оскаржувати незаконні, на її думку, рішення.

У відео жінка аргументовує свою позицію, посилаючись на факти та матеріали справи.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса