Новини

Про Всеукраїнську молодіжну мистецьку виставку «Маніфест» йтиметься на прес-конференції

<P>Прес-конференція з приводу проведення Всеукраїнської молодіжної мистецької виставки «Маніфест», що діє з 2 по 8 грудня відбудеться 6 грудня 2006 року об 11 годині в приміщенні рівненського краєзнавчого музею, де експонується і виставка.
<P>Молодіжний мистецький проект «Маніфест» представляє собою виставку різноманітних художніх робіт, виконаних у різних стилях та техніках. На виставці будуть представлені картини, аплікації, колажі, фотографії, одяг та аксесуари не лише рівненських молодих митців, а й відомих українських райтерів. Виставка покликана зацікавити велику кількість рівнян, оскільки свої роботи будуть представляти вже відомі в Україні та Європі художники з Києва, Тернополя, Львова, Рівного та Одеси. Роботи цих майстрів займають призові місця на всеукраїнських та міжнародних виставках.
<P>Метою проекту «Маніфест» є популяризація сучасного мистецтва в Рівному, висвітлення творчих здобутків мистецької молоді Рівненщини та України. А також створення умов для розвитку та підтримки українського мистецтва та молодих художників.
<P>Організатором проекту стала Рівненська міська молодіжна організація «Громадська мистецька формація «МЕТР»». Проект відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та Рівненської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса