Коментарі

Про залучення у Рівне інвестицій йшлося на засіданні експертного комітету

<P>Про стимулювання малого і середнього бізнесу та залучення у місто інвестицій йшлося на засіданні експертного комітету з формування стратегічного плану Рівного. Про це повідомили з інформаційно-аналітичного сектора Рівнеради.
<P>14 вересня відбулося чергове засідання експертного комітету з формування стратегічного плану розвитку міста Рівне. На початку було підбито підсумки попередніх зустрічей та представлено презентацію наступних етапів роботи щодо формування стратегічного плану. Серед основних пріоритетів – стимулювання малого та середнього бізнесу, завдяки чому можна буде збільшити дохідну частину бюджету Рівного, та залучення у місто інвестицій. Як зазначив Ігор Парасюк, експерт проекту «Економічний розвиток міст», говорити про те, що місто в найближчий час зможе зосередити зусилля на реалізації соціальних проектів не доводиться, оскільки спочатку необхідно заробити гроші, а далі вже їх тратити.
<P>Серед важливих напрямів розвитку підприємництва – кадрова складова, створення інформаційної системи для бізнесу, яка б сприяла максимальній відкритості влади та взаєморозумінню між нею і підприємницьким середовищем. Ця система має відображати відомості про вільні земельні ділянки, вільні приміщення та шлях спрощення бюрократичних процедур для підприємців.
<P>Водночас, на думку членів експертного комітету, нічого не зможе зробити місто і без інвестицій. При цьому особливий акцент необхідно ставити на іноземні інвестиції. Залучення декількох потужних підприємств дозволить наповнити дохідну частину бюджету та збільшити кількість робочих місць. Велику роль у цьому процесі має відіграти Агенція із залучення інвестицій, що вже декілька років діє у Рівному. Водночас для того, щоб інвестор прийшов у Рівне, треба створити для нього відповідний продукт, наприклад, знайти ділянки та підготувати їх. Варто добре попрацювати і над популяризацією реноме міста, покращенням інвестиційного клімату. Під час зустрічі члени експертного комітету виконували і практичні завдання – заповнювали проектні листки на предмет найважливіших завдань у розвитку бізнесу та залученні інвестицій.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса