Новини

Продовжено термін утримання в ізоляторі заступника начальника управління податкової міліції ДПА в Рівненській області

<P>До 10 діб продовжено термін утримання в ізоляторі тимчасового тримання заступника начальника управління податкової міліції ДПА в Рівненській області. Про це вчора на прес-конференції повідомив прокурор Рівненщини Олексій Баганець. За його словами, слідство ведеться активно.
<P>«Поки податківцям інкримінуємо один епізод, але існують дані, що вони одержували інші хабарі», — зазначив Олексій Баганець.
<BR>Як повідомлялося раніше, прокуратура Рівненської області порушила кримінальну справу щодо групи працівників управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в області. Підозрювані податківці шляхом вимагання отримали від приватного підприємця хабар у розмірі 50 тисяч гривень.
<P>Кримінальну справу прокуратура порушила за матеріалами управління СБУ в області. Вони напрацьовані спільно з співробітниками управління боротьби з корупцією в органах державної податкової служби ДПА. Правоохоронці затримали заступника начальника управління податкової міліції ДПА в Рівненській області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса