Новини

Прокуратура області має зауваження до реконструкції механічного цеху ВАТ “Сарненський завод технологічних конструкцій”

<P>Провести перевірки реконструкції приміщення колишнього механічного цеху ВАТ «Сарненський завод технологічних конструкцій» екологічній інспекції доручила прокуратура Рівненської області.
<P>Як повідомила прес-секретар прокурора області Людмила Суржук, у результаті ревізії 2 липня начальник державної екологічної інспеції в області виніс рішення про припинення робіт до отримання відповідних документів.
<P>Прокуратура також з’ясувала, що виконком Сарненської міської ради від 15 листопада 2006 року надав дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації про переобладнання механічного цеху під цех гарячого цинкування, а ТзОВ «Сарненський завод високовольтних опор» зобов’язано виготовити відповідну документацію.
<P>Однак, як повідомила старший помічник прокурора області з питань нагляду за додержанням природоохоронного законодавства Анна-Марія Дзівак, вказане рішення прийняте в порушення вимог містобудівного та екологічного законодавства, без наявності техніко-економічного обгрунтування будівництва екологічно небезпечного об’єкта та комплексного висновку. В зв’язку з цим, на рішення Сарненської міської ради прокуратурою області внесено протест.
<P>Одночасно, прокуратура області роз’яснює, що відповідно до Закону України «Про правовий режим територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи» у зоні посиленого радіоактивного контролю (м. Сарни знаходиться в такій зоні) забороняється будівництво нових підприємств, які шкідливо впливають на здоров’я населення. В той же час, ТзОВ «Сарненський завод високовольтних опор» проводить реконструкцію колишнього механічного цеху, а не будівництво нового підприємства.
<P>Питання законності реконструкції згаданого цеху ТзОВ «Сарненський завод високовольтних опор» на території ВАТ «Сарненський завод мостових технологічних конструкцій» перебуває на контролі в прокуратури області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса