Новини

Прокуратура області відкликала приписи про заборону експлуатації переобладнаних маршруток

<P>Приписи про заборону використовувати для перевезення пасажирів переобладнані маршрутки відкликала Рівненська обласна прокуратура. Це зроблено тому, що до прокуратури області надійшли численні звернення перевізників і жителів Рівненщини, зазначила прес-секретар прокурора рівненськоїх області Людмила Суржук.
<P>12 грудня цього року на адресу начальників територіального управління Головавтотрансінспекції та відділення ДАІ МВСУ в області скеровано приписи про усунення порушень вимог законодавства про автомобільний транспорт. Зазначеними приписами вимагалося забезпечити виконання Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року, шляхом заборони експлуатації переобладнаних транспортних засобів.
<P>Як раніше повідомлялося, вчора перевізники Рівненщини та громадська організація «Спілка водіїв» провели загальноукраїнську акцію протесту. Вони протестували проти узгодження нерегулярних перевезень та заборону перевезення пасажирів бусами, переобладнаними з вантажних. Якщо до їхніх вимог не прислухаються, то акція прокотиться по всій Україні та закінчиться масовим страйком під стінами Кабміну.
<P>Напередодні Нового року страйкарі обрали оригінальну форму протесту. Майже півсотні перевізників зібрались біля новорічної ялинки з кульками жовто-блакитного кольору з написами «Ні корупції», а у руках тримали великі транспаранти «Не обмежуйте наші права!» «Ми платимо податки — не вставляйте нам палиці в колеса». Імпровізований мітинг відвідав навіть Дід Мороз і висловився на підтримку перевізників.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса