Новини

Прокуратура передала до суду справу Кукли

<P>Прокуратурою міста Рівногонаправлено до суду кримінальну справу, порушену у вересні 2004 року стосовно службової особи служби у справах неповнолітніх Рівенського міськвиконкому Володимира Кукли.
<P>Йому інкримінують зловживання службовим становищем та службове підроблення. Як встановило досудове слідство, Кукла, всупереч вимогам законодавства, протягом 2002-2004 років затвердив завідомо неправдиві постанови про поміщення 14 дітей у притулок для неповнолітніх, які не мали права на поміщення і перебування в даному закладі. Адже в постанові Кабінету Міністрів України №565 від 09.06.1997р. визначається вичерпний перелік підстав для поміщення дітей у притулок.
<P>Крім того, проведені перевірки засвідчили, що восьмеро дітей, із вказаного числа, насправді у притулку взагалі не перебували, але були направлені на оздоровлення, яке проводиться за кошти обласного бюджету, в дитячий оздоровчий спортивний комплекс «Електронік». Таким чином, внаслідок незаконний дій вказаної особи були незаконно витрачені кошти обласного бюджету на суму 7 тис.180 грн, чим заподіяно істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам держави. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса