Новини

Прокуратура Рівного заборонила правоохоронцям примусово відбуксовувати автомобілі

<P> За результатами перевірки, прокуратура Рівного винесла протест на рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради № 204 від 09.08.2005 року „Про порядок примусового відбуксування та блокування транспортних засобів у м. Рівне” та вимагає скасування цього рішення.
<P> Про це повідомили з громадської організації «Спілка водіїв».
<P> Таку відповідь отримала громадська організація «Спілка водіїв» на свої звернення до прокуратури з приводу незаконності цього рішення.
<P> За рішенням членів міськвиконкому працівники Державтоінспекції разом з комунальними службами матимуть право відбуксовувати автомобілі, які порушили правила стоянки. Однак, на думку членів «Спілки водіїв» наміри представників рівненської влади, направлені на запобігання та припинення порушення прав учасників дорожнього руху, здійснювалися шляхом грубого порушення основних конституційних прав громадян, а саме порушення права власності. Також, юристи громадської організації виявили, що у чинному законодавстві не визначене таке поняття, як затримання транспортного засобу. Існує лише норма, яка дозволяє лише вилучати, а не затримувати транспортний засіб й доставляти його на спеціальну стоянку.
<P> На засіданні Рівненського виконавчого комітету 9 серпня 2005 року члени міськвиконкому за поданням начальника ВДАІ УМВС України у Рівненській області Едуарда Герасимчука, прийняли рішення про примусове відбуксування та блокування транспортних засобів у Рівному.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса