Статті

Прокурор Баганець стурбований ситуацією у Костополі

<P>Занепокоєні криміногенною ситуацією у місті Костополі голова Костопільської районної ради, підприємці, депутати районної й міської рад, костопільчани.
<P>Про це заявив на сесії Рівненської обласної ради голова фракції БЮТ в облраді Микола Кучерук. Нагадаємо, що починаючи з середини жовтня, зафіксовано шість фактів підпалів автомобілів, у результаті лише одне авто не зазнало пошкоджень, а п’ять — згоріли майже повністю та не підлягають ремонту.
<P>Врятувати своє авто зумів 13 жовтня перший з числа потерпілих, голова Костопільської районної ради Віктор Талащук (фракція БЮТ), іншим власникам не пощастило. Десятого листопада в селі Яполоть згорів внаслідок підпалу ззовні автомобіль «Ауді-100» колишнього голови Костопільської РДА, нині депутата районної ради Ярослава Білика (УНП). Першого грудня в Костополі зайнявся ВАЗ-21093 Оксани Кособуцької, дружини голови ТОВ «Українська деревообробна компанія», депутата райради Олексія Кособуцького (НСНУ). Четвертого грудня також у Костополі згорів позашляховик «Лексус» Володимира Кашицького, якого називають чи то співзасновником, чи то повноправним власником місцевого ринку «Квадрат». Наступного дня згорів ще один автомобіль цього підприємця, «Мерседес-CL-500», яким за дорученням керував Олександр Королько. І останній у низці підпалів авто стався у Костополі 9 грудня — згоріла «дев’ятка» місцевого непрацюючого Олега Супрунюка. Подейкують, що цей власник постраждав випадково, його автомобіль невстановлені зловмисники просто переплутали з іншим.
<P>Підпали авто в Костопільському районі не пройшли поза увагою прокурора області Олексія Баганця. Він вкрай стурбований ситуацією, вважає її неприпустимою і такою, що може призвести до скоєння більш тяжких та резонансних злочинів. Як повідомила «РВ» прес-служба обласної прокуратури, до такого висновку п. Баганця спонукали не тільки самі підпали авто, але й результати перевірки, проведеної за його дорученням працівниками прокуратури області. Які встановили, що працівники міліції не вживають достатньо заходів для розкриття цих злочинів, у зв’язку з чим жоден із них до цього часу не розкритий. Зокрема, як засвідчила прокурорська перевірка, лише в одному з випадків, а саме за фактом замаху на знищення майна Віктора Талащука, порушена кримінальна справа. Проте стан досудового слідства по ній та оперативно-розшукової діяльності незадовільні.
<P>Олексій Баганець надіслав лист начальнику УМВСУ в Рівненській області Сергію Піддубному. У ньому прокурор області вказує на бездіяльність костопільських міліціонерів та вимагає від керівництва УМВСУ вжити вичерпних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації в районі, взяти на особистий контроль хід розкриття злочинів і забезпечити належне розслідування кримінальних справ. Про вжиті заходи керівництво обласної міліції має інформувати прокуратуру області через кожні 10 днів.
<P>P.S. Тим часом газета «Костопіль-центр» повідомила, що Володимир Кашицький обіцяє 25 тисяч гривень винагороди за інформацію про підпал його автомобіля LEXUX 470 у Костополі. Конфіденційність гарантує.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса