Новини

Прокурор області Анатолій Пришко націлюватиметься на втручання туди, де порушуватимуть інтереси держави та громадян

<P>Корупція та хабарництво поряд з організованою злочинністю, злочинами у сфері економіки залишаються надзвичайно серйозними проблемами для органів прокуратури Рівненщини.
<P>Тому особливу увагу в цьому році прокуратура звертатиме на підвищення ефективності виявлення корупційних діянь безпосередньо в органах державної влади, в зовнішньоекономічній діяльності та банківській сфері, зазначила прес-секретар прокурора області Людмила Суржук.
<P>Як наголосив на засіданні колегії прокурор Рівненської області Анатолій Пришко, органи прокуратури області надалі будуть націлюватись на ефективне втручання там, де порушуються інтереси держави та громадян, ігноруються вимоги законодавства з тим, щоб реально впливати на усунення порушень законів, протидіяти злочинності.
<P>За його словами, у 2008 пріоритетними для працівників органів прокуратури області залишаться питання захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави, боротьби з корупцією, хабарництвом та злочинами у сфері економіки, а також додержання вимог законодавства у сфері екології (в тому числі щодо незаконного видобування бурштину) та інші.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса