Новини

Прокурор взявся за землю чиновника

<P>Так вже повелося, що зарплати у чиновників малі. Принаймні усі службовці вам про це скажуть.
<P>От і викручуються, хто як може — посадовці, за прикладом вчителів і медиків, ведуть присадибне господарство, живуть, так би мовити, із дарів землі.
<P>Не став винятком із правила і пан Козачок — заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації, вирішив він півгектара землі для себе попросити. Для «ведення особистого селянського господарства». Тепер вже колишня голова Здолбунівської РДА пані Ніколіна «увійшла в становище» свого заступника, тож 9 листопада цього року, коли над її посадою вже «збиралися хмари», підписала розпорядження про передачу у власність пана Козачка земельної ділянки в селі Ільпінь. Однак розпорядження опротестував прокурор району Ігор Ольшанецький.
<P>— Вказане розпорядження є незаконним, оскільки суперечить вимогам Земельного кодексу України, — вважає пан Ігор. — Адже прокуратура з’ясувала, що пан Козачок у липні цього року вже отримав земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства у селі Кунин загальною площею 1,48 гектара. А відповідно до законодавства, передача земельних ділянок у власність громадян проводиться тільки один раз по кожному виду використання. Відтак розпорядження підлягає скасуванню, свій протест з цього приводу прокуратура району вже направила до райдержадміністрації.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса