Коментарі

Проїзд по області дорожчає офіційно на 30 відсотків

<P>Голова Рівненської облдержадміністрації підписав розпорядження про подорожчання вартості проїзду на внутрішньообласних і приміських маршрутах. Відтак квитки на приміські маршрути дорожчають на 30 відсотків, а внутрішньообласних — на 8 відсотків. А тим часом чиновники нічого не можуть вдіяти з тим, що перевізники вже давно підвищили вартість проїзду.
<P>Як писала раніше “ГАЗЕТА”, востаннє граничний рівень тарифів на перевезення пасажирів змінювали ще в червні 2005 року. Тоді вартість проїзду на приміських маршрутах коштувала 10 копійок за кілометр, внутрішньообласних — 12. Тепер відповідно до розпорядження про затвердження граничного рівня тарифів за один пасажиро-кілометр для перевезення пасажирів і багажу на приміських та внутрішньообласних маршрутах вартість одного кілометра становитиме 13 коп.
<P>— Розпорядження про подорожчання проїзду пройшло місячне громадське обговорення та погодження з відповідними службами, — розповів начальник головного управління економіки Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. — Наприкінці минулого тижня його підписав Віктор Матчук. Тепер розпорядження до кінця тижня пройде реєстрацію в обласному управлінні юстиції і після оприлюднення офіційно вступить в силу.
<P>А тим часом контролюючі служби не можуть вжити дієвих заходів щодо перевізників, які вже підвищили тарифи. Заступник начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Рівненській області Галина Виноградова зокрема зазначила:
<P>— Справа в тому, що більшість перевезень в області здійснюють приватні підприємці, які працюють на єдиному податку. Крім того вони не видають пасажирам квитки. У результаті цього їм дуже легко надавати відомості про рентабельність перевезень, які вигідні для них. Коли затверджували нові тарифи, ми перевіряли розрахунки та діяльність декількох підприємств. Тих перевізників, які самовільно підвищують тарифи, так просто покарати не можна. Для цього потрібно проводити спеціальний рейд, реєструвати скільки пасажирів перевозить той чи інший перевізник, розраховувати рентабельність перевезення. Перевірити силами інспекції всі маршрути нереально.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса