Статті

Проїзд по області в маршрутках подорожчає?

<P>Ціни на пальне ростуть із шаленою швидкістю. Насамперед від таких стрибків страждають автомобілісти та перевізники. Але чи позначиться це на користувачах громадським транспортом? Чи піднімуться ціни за проїзд у межах області та по Україні?
<P>— Поки піднімати ціни за проїзд у межах області не плануємо, — зазначив начальник управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку Рівненської ОДА Ігор Грубий. — Асоціація перевізників подала документи з таким проханням. Зараз готуються папери для розгляду цього питання в обласній раді. Щоправда, думаю, ще місяців два-три ціни не зміняться.
<P>Начальник управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку Рівненського міськвиконкому Василь Сливка заперечив будь-яке підняття цін за проїзд у міському транспорті. За його словами, досі ніякого подання з подібними проханнями не було.
<P>Приватний підприємець Олександр Заваруєв, який займається перевезеннями у Тучинському напрямку, теж запевняє, що поки ціни піднімати не будуть.
<P>— Востаннє ми збільшували плату за проїзд, коли літр дизельного пального коштував 2 гривні 60 копійок. Тепер ціна доходить до чотирьох гривень. Якщо літр пального коштуватиме більше чотирьох гривень, будемо пробувати підняти ціну на 10-12 відсотків. Але це складна процедура.
<P>— Ми збільшення ціни на пальне не боїмося, — стверджує приватний підприємець Віктор Головерса, який займається перевезеннями на Корецькому, Чернівецькому, Шпанівському та Київському напрямках. — Ми удосконалюємо мотори машин так, аби використовувати менше пального. А ще збільшуємо кількість посадочних місць до 28. Поки такі удосконалені машини їздять лише на Корець та Чернівці.
<P>Постійним клієнтам “Шаленої черепахи” та “Спринтер-Люкс” теж боятися немає чого. Ціни піднімати перевізники не збираються. Принаймні поки що.
<P><STRONG>Ірина НИЧИПОРУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса