Статті

Проїзд подорожчав завчасно?

<P>За останні кілька тижнів значно зросли ціни квитків на міжміський транспорт, хоча відповідне розпорядження голови обласної адміністрації лише готується. А про завчасне подорожчання проїзду, як виявилося, знають лише пасажири.
<P>— Розпорядження стосуватиметься лише того пасажирського транспорту, що рухається у звичайному режимі, а не маршрутних таксі, які не регулюються державою, — повідомила заступник начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Рівненській області Галина Виноградова. — Якщо зараз на приміських маршрутах вартість проїзду становить 10 копійок за один кілометр, а на міжміських — 12, то з підписанням розпорядження тарифи становитимуть 13 копійок за кілометр на усі маршрути. Причина підвищення тарифів — у зростанні прожиткового мінімуму та подорожчанні пального.
<P>Саме останнє призвело до підвищення цін за проїзд приватними перевізниками, які не підпорядковані обласній владі, вважають у Рівненському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України, адже вартість пального з кожним днем зростає на 5-10 копійок.
<P>— У такому випадку зростання цін за проїзд на гривню-дві — явище нормальне, але ми обов’язково перевірятимемо тарифи приватних перевізників. Якщо подорожчання сягатиме більше двох гривень, відповідно вживатимемо певних заходів щодо цих перевізників, — запевняє керівник Антимонопольного комітету В’ячеслав Біліба.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса