Новини

Проїзд у тролейбусах і автобусах із лютого — 60 копійок?

<P>Відповідно до проекту, розробленого міським управлінням транспорту і зв’язку “Про тарифи на міські пасажирські перевезення”, пропонується встановити з 1 лютого 2007 року тарифи на транспортні послуги, які надаються КП “Рівнеелектроавтотранс”: вартість проїзду пасажира — 0,60 грн за одну поїздку; вартість провозу багажу — 0,60 грн за одне місце. Відповідний проект розміщений на сайті Рівненського міськвиконкому.
<P>Крім того, проект встановлює граничний рівень рентабельності на міських пасажирських перевезеннях в розмірі 10%. Пропонується погодити тарифи на транспортні послуги, які надаються підприємствами та організаціями, що не належать до комунальної власності в автобусах великої і особливо великої місткості: вартість проїзду пасажира — 0,60 грн за одну поїздку; вартість провозу багажу — 0,60 грн за одне місце.
<P>Пропозиції та зауваження необхідно подавати впродовж місяця за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка, 45, управління транспорту і зв’язку, чи за телефонами: 22-20-24; 22-41-91.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса