Новини

Призупинено проведення

<P>Призупинено проведення робіт з утилізації боєприпасів на Рівненському полігоні.
<P>Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віктор Матчук, підписав затверджений протокол оперативного засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області.
<P>Гостра потреба засідання комісії виникла у відповідь на звернення голови Костопільської РДА — Олександра Садикіна, Малолюбашанського сільського голови — Світлана Ковальчук та пікетування сесії обласної ради 25 жовтня жителями с.Мала Любаша та с. Борщівка Костопільського району (30 осіб), з вимогою вжити заходів щодо заборони проведення робіт з утилізації боєприпасів на території Рівненського загальновійськового полігону.
<P>Під час спілкування з пікетувальниками Віктор Матчук пообіцяв невідкладно вжити дієвих заходів.
<P>Під час засідання постійна комісія встановила: 22-23 жовтня 2007 року ЗАТ «Трансімпекс» здійснило утилізацію боєприпасів методом підриву на території Рівненського загальновійськового полігону.
<P>На думку постійної комісії, в результаті здійснених вибухів у с. Мала Любаша, с. Борщівка (Костопільського р-ну) сталися пошкодження окремих житлових будинків та приміщень закладів освіти, соціально-культурної сфери, оскількі інших чинників, які б могли спричинити такі наслідки не існувало.
<P>З 18 вересня ЗАТ «Трансімпекс» ніякої інформації про проведення підривних робіт до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування не подавало.
<P>Таким чином, здійснити передбачені ті .2 рішення постійної комісії № 14 від 10 вересня заходи контролю за процесом утилізації здійснити було неможливо.
<P>Постійна комісія вирішила:
<P>1.Призупинити проведення робіт з утилізації звичайних видів боєприпасів методом підриву силами ЗАТ «Трансімпекс» на території Рівненського загальновійськового полігону.
<P>2. Управлінню з питань НС та ЦЗН облдержадміністрації створити робочу групу з залученням відповідних фахівців для здійснення моніторингу акустичного, хімічного та радіологічного забруднення населених пунктів, прилеглих до Рівненського загальновійськового полігону, під час проведення випробувальних вибухових робіт 26 жовтня.
<P>ЗАТ «Трансімпекс» забезпечити проведення випробувальних вибухових робіт з 10 год. — 26 жовтня.
<P>3. ЗАТ «Трансімпекс» спільно з ГУ МНС України в області (Микола Костюк), (Віктор Симонюк), 13-м армійським корпусом МО України (Сергій Горошніков) до 30 жовтня розробити систему забезпечення надійного контролю за утилізацією боєприпасів на Рівненському загальновійськовому полігоні.
<P>4. Відпрацьовані документи подати на розгляд та затвердження постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій області.
<P>5. Контроль за виконанням рішення покласти на управління з питань НС та ЦЗН облдержадміністрації (Віктор Симонюк).
<P>Про це повідомила прес-служба РОДА.
<P>
<BR>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса