Новини

П’яний водій вдарився головою об стійку вахти і звинуватив у побоях працівників ДАІ

<P>Учора працівники ДАІ зупинили 28-річного рівнянина Олександрі водія автомобіля «Хонда», який маневрував на великій швидкості по тротуарах та газонах навпроти обласної адміністрації. Про це повідомила старший інспектор групи з профілактичної роботи відділу ДАІ м. Рівне Інна Березовська.
<P>Коли водій побачив даїшників та зупинився, але під час перевірки виявилося, що документів при собі він не має. Чоловіка доставили в міськвідділ для встановлення особи, а згодом в обласний наркологічний диспансер на освідчення на стан сп`яніння.
<P>У міськвідділі 28-річний рівнянин поводився неадекватно, звинувачуючи працівників ДАІ в тому, що вони завдали йому тілесних ушкоджень. Насправді ж, за словами охоронця, чоловік підійшов до стійки вахти і три рази вдарився головою об неї.
<P>Від обстеження на стан сп`яніння Олександр відмовився, однак візуально медики в наркодиспансері нетверезий стан підтвердили і направили його на огляд до міської лікарні. Працівники ДАІ склали на водія-порушника адмінпротокол та доставили автомобіль на штрафмайданчик.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса