Статті

П’ять тисяч лампочок та фантазія вивели на перше місце

<P>Нещодавно у Радивилові проводився конкурс на найкращий двір. І єдиною його переможницею стала жителька міста, пенсіонерка Галина Герзун.
<P>Саме її будинок комісія міської ради визнала найкращим. Тепер її чекає цінний подарунок. Який саме, у міськраді ще не визначились, можливо, це буде щось із побутової техніки. Приз їм вручатимуть цього тижня. Як зазначає міський голова Микола Карапетян, підприємства цього року відзначати не будуть, оскільки вони, на думку комісії, не підготувались до конкурсу як слід.
<P>
<BR>Будинок переможців конкурсу у вечірню пору знайти нескладно. Його одразу видно: адже вогники горять і на самій оселі, і на кущах та деревах, будівлях, що знаходяться в дворі. Інші елементи декору — казкові Діди Морози, що зручно розташувались біля помешкання, сяюча куля, що крутиться, мов на дискотеці… Та й у самому будинку святковий настрій створюють різноманітні прикраси з вогниками.
<P>— Ми прикрашали свій двір не заради конкурсу, а для власного задоволення та радості для дітей, — розповідає пані Галина. — Я рада, що мої діти люблять свій будинок, родину, Україну, адже майбутнє — за ними. Таке заохочення тільки підносить їх дух, настрій. Зауважу, що нині у місті чомусь мало в кого світяться гірлянди.
<P>А зробили свій двір найкращим самі мешканці будинку — зять Ігор Бойко, його дружина Олена та їх діти — семикласниця Настя, десятикласник Мар’ян та ще один онук Галини, учень профліцею Олександр Герзун, який хоч і мешкає окремо, але теж брав участь в оздобленні території.
<P>— Мої діти хотіли зробити мені новорічний сюрприз, і у них це вийшло, — каже Галина. — У захваті були й колядники, родичі, знайомі. Двері в ці свята у нас не зачинялись ні перед ким. Нам було дуже приємно.
<P>До речі, у 2006-му влітку двір пані Галини теж переміг як зразковий. Жінці тоді вручили електричну кавоварку.
<P>— У нас влітку завжди багато квітів, намагаємось, аби двір був завжди чистим. Цього року, правда, з’явилась новобудова, то трохи поменшало місця, — розповіла власниця будинку.
<P>Зять Ігор додає, що родина щороку прикрашає свій дім на свята додатковою ілюмінацією. Цього року докупили гірлянд на 400 гривень. Над їх встановленням родина трудилась протягом двох днів.
<P>— Я не дивлюсь на ціну гірлянди, якщо подобається, купую, — каже пан Ігор. — Колись я бував у Польщі, бачив, як прикрашають двори там, захотілось і собі зробити щось подібне, наскільки вистачить фантазії. Знайомі, родичі та й просто перехожі кажуть, що виглядає
<BR>гарно.
<P>А його дружина додає, що якось не увімкнули вогників, то сусіди навіть передзвонювали, питали, чому не світиться ця краса. А ще їм кажуть, що тепер їх дім можна навіть сплутати… з баром.
<P>На оздоблення пішло приблизно п’ять тисяч лампочок у різнокольорових гірляндах, а метраж гірлянд одразу й не порахуєш. Проте, як кажуть господарі, на споживання електроенергії це суттєво не впливає. Шкода тільки, що свята уже закінчуються, і скоро гірлянди треба знімати. Хоча, всміхається Олена, дехто просить їх не знімати святкові вогники до самого Великодня.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса