Новини

Радіозавод готують до приватизації

<P>На ВАТ “Рівненський радіотехнічний завод” невдовзі може з’явитися новий власник. Нині триває оцінка контрольного пакету акцій (50% + одна акція) та підготовка його до приватизації.
<P>— Наразі незалежна київська компанія, яку визначили в результаті тендера у листопаді 2006 року, здійснює оцінку контрольного пакету акцій рівненського ВАТу, — розповів заступник начальника Територіального відділення Фонду державного майна України в Рівненській області Олексій Левицький.
<P>Очікується, що цю роботу завершать у червні. Після цього пакет акцій дозволять приватизувати.
<P>— Було кілька спроб продати контрольний пакет акцій радіозаводу, однак жодна з них не стала успішною. На вересень 2006 року був призначений черговий конкурс. Однак він не відбувся, адже до нього був допущений лише один покупець — місцева компанія. Тоді Фонд держмайна зупинив продаж своїм розпорядженням. Згодом суд скасував рішення Фонду. Тепер же вирішено, що компанія, яка хотіла купити акції у вересні, зможе придбати їх. Але для цього потрібно провести повторну оцінку названого пакету акцій, — зазначає Олексій Левицький.
<P>У вересні початкова вартість пакету акцій складала 16,541 мільйона гривень. Покупець готовий був заплатити за нього 16,6 млн. Очевидно, після переоцінки вартість пакету акцій може збільшитися, припускає Олексій Левицький.
<P>Наталія НИРКОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса