Статті

Реформувати теплопостачальне підприємство рівнянам допоможе досвід чернігівців.

<P>Нещодавно проблему ліквідації заборгованості рівненського теплопостачального підприємства «Комуненергія» обговорювали в НАК «Нафтогаз України». Підприємство винне 80 млн грн. Про це йшлося 19 червня під час апаратної наради у Рівненському міськвиконкомі, – повідомив власкор ЗІКу.
<P>За словами міського голови Рівного Віктора Чайки, досвід вирішення подібної проблеми напрацьовано в Чернігові. Питання вирішилося за сприяння «Нафтогазу України».
<P>Незабаром до Чернігова відбуде рівненська делегація, яка перейматиме досвід та можливість його запровадження в Рівному.
<P><STRONG>Довідка ЗІКу.
<BR></STRONG>
<BR><I> 16 червня депутати Рівненської облради вирішили провести реорганізацію теплопостачальних підприємств області та передати їх у власність територіальної громади обласного центру.
<P>За словами в. о. заступника голови Рівненської ОДА Володимира Новака КП «Теплотранссервіс» має боргів на суму 13 млн грн, а КП «Комуненергія» – на понад 80 млн грн через фінансову скруту обидві організації не можуть розрахуватися за газ та отримати його ліміти на наступний опалювальний сезон.
<P>Як повідомив Володимир Новак, вирішення багатьох господарських питань гальмує те, що підприємства виконують одну функцію. На пропозицію Рівненської ОДА, депутати вирішили утворити на їх базі єдиний майновий комплекс з наступною передачею його зі спільної власності територіальних громад області у власність територіальної громади міста Рівне.
<P>За словами голови Рівненської ОДА Віктора Матчука, вишукуватимуться способи реструктуризації боргів теплопостачальних підприємств, аби розпочати опалювальний сезон вчасно. Міський голова Рівного Віктор Чайка зазначив, що запропонований варіант влаштовує міську владу. Місто, за його словами, готове прийняти ці підприємства «з чистого аркуша».</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса