Коментарі

Рекламу — на смітники і зупинки, а підприємців — на конкурс

<P>Рекламі тютюну та алкоголю не місце на вулицях Рівного. Таку позицію висловили члени Рівненського міськвиконкому на минулому засіданні.
<P>Однак, пам’ятаючи попередній досвід, коли усунути подібну рекламу зі щитів та білбордів їм так і не вдалося, цього разу до питання вирішили підійти ґрунтовніше.
<P>Керівники міста підсумували, що Рівне перенасичене рекламою, а отже рекламодавців, як і місць для розміщення промопродукції, вистачає. Зважаючи на це, вони вирішили розглянути можливість проведення конкурсів на право розміщення реклами на тому чи іншому рекламоносії. Так, мовляв, вдасться залучити ще більше коштів до бюджету.
<P>— Взагалі варто створити комунальне підприємство, яке займалося б рекламою, — запропонував начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук, який поки що відповідає за “рекламні” питання у Рівному. — У ньому працювало б 7–10 людей, які укладали б та розривали договори з рекламодавцями, слідкували б за змістом реклами, мали б свої щити.
<P>Пропозицію головного комунальника підтримав також перший заступник міського голови Олексій Хмилецький, зауваживши, що в разі потреби представники міської влади створять спеціальну комісію, яка детальніше вивчить це питання.
<P>Член виконкому Людмила Туровська наполягала, що погодження на розміщення реклами підприємцям, які підготували всі документи до цього засідання, треба видати без конкурсів. “Деякі з них чекають уже кілька місяців”, — зауважила вона. Частина колег підтримала пані Людмилу, зауваживши, що виготовлення відповідного положення та безпосередньо проведення конкурсу займе багато часу, відтак цього місяця дозволи слід надати, а вже надалі зайнятися конкурсами.
<P>— Один з рекламодавців пропонує облаштувати транспортну запинку з лавочками та смітниками в обмін на право розміщувати рекламу на бокових стінках зупинки, — продовжила пані Туровська. — Невже місту не потрібні нормальні зупинки?
<P>Скаржилися члени міськвиконкому й на те, що підприємці встановлюють стовпи для розміщення реклами, а за оренду землі не платять. “А як вони мають платити, коли у нас і досі не розроблені плани прибудинкових територій?” — гостро зауважила Туровська.
<P>Другим питанням, яке намагалися вирішити представники міської влади того дня, стала заборона реклами алкоголю та тютюну в Рівному. Більшість пристали на пропозицію вказувати у проекті рішення умову “без права розміщення реклами тютюну та алкоголю”.
<P>— Потрібно дуже серйозно вивчити це питання, щоб потім підприємці не подавали знову на нас до суду і вже там відстоювали свої інтереси, — зауважив секретар міської ради Юрій Торгун.
<P>Зрештою голоси членів виконкому розділилися таким чином, що питання довелося відхилити.
<P>— Давайте зберемося ще раз, прорахуємо кілька варіантів, вивчимо досвід сусідніх областей, а тоді на наступному виконкомі приймемо остаточне рішення, — підсумував секретар міськради.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса