Новини

“Реноме” до 1 вересня оновлює школу-консультпункт для дітей з вадами зору

<P>Перед початком нового навчального року компанія «Реноме» оновлює школу-консультпункт для дітей з вадами зору. Про це повідомила Олена Тинник, менеджер зі зв`язків з громадськістю ЗАТ «РЕНОМЕ».
<P>Школа-консультпункт для дітей з вадами зору, що на вулиці Гоголя, 12 1 вересня зустріне з оновленим виглядом. За проведення ремонтних робіт завідувач закладу Борис Федоренко щиро вдячний керівництву компанії.
<P>«Влітку школа перебувала просто в жахливому стані, — розповів він. — Після дощів ми вичерпували з 3 класних кабінетів відрами воду — дах нагадував сито. Коштів на ремонт ми не мали, тому і вирішили звернутися до керівництва компанії «Реноме» за допомогою. Нині у закладі триває ремонт, який діснють працівники ТОВ «Реноме- Євробуд» матеріалами фірми і закінчити усе нам обіцяють до четверга».
<P>Окрім цього навчального закладу, компанія допомогла фарбою ремонту підліткового клубу на вул. Шухевича, який належить управлінню у справах сімї, молоді та спорту. Також спонсорську допомогу від «РЕНОМЕ» отримала Українська Провославна Церква Київського Патріархату с. Великі Телковичі Володимирецького району.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса