Новини

Рівень реалізаційних цін на алкогольні напої змінився

<P>Лікеро-горілчані вироби будь-яких виробників, що виготовлені у вересні-жовтні 2007 року і мають роздрібну ціну менше 9,33 грн., повинні викликати підозру у споживача щодо справжності їх походження.
<P>Аналіз роздрібних цін на алкогольні напої у вересні місяці 2007 року показав, що значно змінився рівень реалізаційних цін. Так, середня роздрібна ціна однієї пляшки лікеро-горілчаного напою (горілки, настоянки, наливки) міцністю 40 % в ємності 0,5 л, дата розливу якого вересень-жовтень місяць 2007року — становить 9,33 грн.
<P>Про це інформують з регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України в Рівненській області на <A href=”http://www.dpa.rv.ua/”>www.dpa.rv.ua</A>. Й просять споживачів, яким пропонують у роздрібній торговельній мережі алкогольні напої (горілки, настоянки, наливки), міцністю 40 %, в пляшках ємністю 0,5 л, за роздрібними цінами, значно меншими 9 грн. за пляшку — повідомляти про такі факти за телефоном “довіри» регіонального управління Департаменту САТ ДПА України в Рівненській області – 22 -23–06 в м. Рівному.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса