Новини

Рівне: більшість ліфтів простоює через відсутність коштів на капремонти

<P> Основною причиною простою ліфтів у житлових будинках Рівного є відсутність коштів на капітальні ремонти і диспетчерського обладнання.
<P> Про це місцевим ЗМІ повідомив директор ДП “Ліфтсервіс” МПП “Леда” Юрій Єлисєєв.
<P> За його словами, з цієї причини нині не працюють майже 30 ліфтів. Вирішити це питання має управління житлово-комунального господарства. У Рівному наразі не працює близько 50 ліфтів. Іншими причинами їх простоїв є: необхідність проведення експертного обстеження ліфтів у зв’язку із закінченням експлуатаційного терміну, викрадення обладнання, ремонт будівельної частини, затоплення диспетчерського обладнання.
<P> Наразі управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому заборгувало МПП “Леда” 80 тис. грн, житлово-комунальні підприємства – 333 610 грн.
<P> Заборгованість за обслуговування ліфтів у цьому місяці збільшилася майже на 18 тис грн. водночас кількість непрацюючих ліфтів зменшилася. Юрій Єлисєєв наголосив, що ЖКП спроможні оплачувати вартість технічного обслуговування та поточного ремонту ліфтів і диспетчерського обладнання у повному обсязі, без підтримки міської влади. Наприклад, нині ЖКП “Західне” та його дочірнє підприємство “Успіх” не мають заборгованості за технічне обслуговування ліфтів перед МПП “Леда”. Оплату цих робіт названі підприємства проводять з власних коштів, не очікуючи фінансової підтримки з інших джерел, – наголосив Юрій Єлисєєв.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса