Новини

Рівне отримає дотацію для підготовки житлового сектора до зими.

<P>3 мільйони 800 тисяч гривень має надійти в Рівне для підготовки житлового сектора до роботи в зимових умовах. Про це повідомив ЗІКу 14 червня начальник управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому Юрій Собчук.
<P>За його словами, залучити ці кошти вдалося завдяки сприянню новопризначеного голови Рівненської ОДА Віктора Матчука. Також з міського бюджету, за словами головного комунальника Рівного, з цією метою буде виділено близько півтора мільйона гривень. Реально ж, за прогнозами Юрія Собчука, для підготовки міського житла до зими необхідно понад 30 мільйонів гривень. Як підрахували спеціалісти управління, дахи 127-ми багатоповерхівок Рівного потребують ремонту. Виділені кошти дозволять їх провести в 106-ти будинках. Ремонт систем теплопостачання вдасться провести у шести кам‘яницях. А його потребують 213.
<P>Найбільше коштів, як прогнозують комунальники, «потягне» дев‘ятиповерхівка на вулиці Шухевича, 18. Як вони кажуть, свого часу будівельники, які її споруджували, забули вкласти арматуру в плити перекриття. Тепер вони починають обвалюватися.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса