Новини

«Рівне» під водою

<P>Через тріщину борту десантне судно «Рівне», що перебуває в акваторії Керченського судноремонтного заводу, зазнало аварії.
<P>Як повідомила прес-служба Головного управління МНС
<P>у Криму, корабель кормою «сів» на дно та «ледь не пішов під воду».
<P>Судно перебувало на ремонті близько чотирьох років через відсутність фінансування, в четвер увечері його машинне відділення почала заливати вода. На борту саме перебували п’ять осіб. Згідно з повідомленням, «вода надходила через тріщину правого борту, судно поступово нахилялося наліво, в бік пірса».
<P>На місце пригоди скерували 15 працівників МНС і дев’ятьох військовослужбовців. Доти крен судна сягав 20 градусів. Водолази МНС намагалися встановити
<P>«пластир» на місце течі, однак запиленість дна, зледеніння поверхні та загроза перекидання судна завадили їм виконати завдання.
<P>За повідомленням «Українських новин», буксир «Іван Красносельський» Керченського морського торговельного порту розчищав поверхню для роботи водолазів. Тим часом пожежно-рятувальний автомобіль пробив у борту корабля технологічний отвір для відкачування води. Уночі крен судна становив уже близько 40 градусів, тоді ж прибули додаткові сили і виникла реальна загроза його перекидання. До того ж, при цьому він міг зачепити портовий кран, а той, падаючи, міг ушкодити пірс і пором навпроти.
<P>До ранку загрозу перекидання судна усунули, крен зменшився до 20 градусів.
<P>— Корабель кормою сів на дно, — сказано в повідомленні. Триває розслідування, під час якого мають з’ясувати, що спричинило надзвичайну ситуацію.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса