Новини

Рівне: правоохоронці затримали водія пасажирського автобуса у нетверезому стані.

<P>31 протокол за порушення Правил дорожнього руху склали працівники ДАІ на водіїв-перевізників з 1 червня в обласному центрі, повідомили з прес-групи ВДАІ в Рівненській області.
<P>Найпоширеніші порушення серед водіїв є експлуатація пасажирського транспорту в технічно несправному стані, зокрема, керування транспортом із несправною гальмівною системою, зношеним протектором шин та розбитими вікнами.
<P>Нещодавно працівники ДАІ під час відпрацювання обласного центру затримали у нетверезому стані водія автобуса “ЛАЗ”, який курсував за маршрутом № 1 сполученням “Льонокомбінат – Ювілейне”. Як повідомив працівникам ДАІ 52-річний рівнянин Віктор, підмінити попросив його напарник.
<P>Крім того, що Віктор перебував в стані алкогольного сп’яніння, він ще й не мав при собі посвідчення водія. І не відомо, чим це могло закінчитися, проте правоохоронці вчасно зупинили правопорушника. Окрім цього бувають випадки, коли водії перевозять пасажирів без квартального технічного огляду, адже проходження його свідчить про справність транспортного засобу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса