Новини

Рівне: призупинено рішення міської ради «Про склад територіальної виборчої комісії з виборів депутатів Рівненської міської ради та міського голови»

<P> Міський голова Рівного Віктор Чайка підписав розпорядження про зупинення дії Рівненської міської ради №1875 від 23 грудня 2005 року «Про склад територіальної виборчої комісії з виборів депутатів Рівненської міської ради та міського голови».
<P> Про це повідомили з інформаційно-аналітичного сектору апарату Рівнеради та міськвиконкому.
<P> Підставою для призупинення рішення є Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”. Згідно з законом, територіальна виборча комісія формується відповідною сільською, селищною, міською, районною в місті, районною, обласною радою, Верховною Радою Автономної Республіки Крим не пізніше як за 75 днів до дня виборів у кількості не менше 8 і не більше 15 осіб.
<P> Секретарю ради доручено підготувати проект рішення міської ради “Про формування територіальної виборчої комісії з виборів депутатів Рівненської міської ради та міського голови” та внести його до порядку денного третього пленарного засідання 36-ї сесії Рівнеради. Засідання заплановане на 5 січня 2006 року .
<P><I> На черговому засіданні сесії Рівненської міськради затвердили склад територіальної виборчої комісії з виборів депутатів Рівненської міської ради та міського голови у кількості 22 особи.</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса