Новини

Рівне: ПЗУ запропонувала членам екологічних громадських організацій увійти до партійних виборчих списків

<P> Рівненська обласна організація Партії зелених України запропонувала активістам та лідерам громадських екологічних організацій увійти до першої десятки партійного списку на виборах до місцевих рад.
<P> Про це повідомили з РОО ПЗУ.
<P> Поки що до обласної організації ПЗУ не зверталися активісти громадських екологічних організацій, однак в РОО ПЗУ впевнені, що невдовзі такі звернення будуть, адже ця акція розпочалася кілька днів тому. Осіб, які забажають приєднатися до списків ПЗУ, не зобов’язуватимуть вступати до партії, адже громадські екологічні організації відстоюють схожі принципи що й партія. Загалом же нині ПЗУ робить наголос на якісному складі парторганізації. Нині на Рівненщині є 3500 членів ПЗУ.
<P> Що ж до входження членів РОО ПЗУ до партійного списку для виборів до Верховної Ради, то планувалося запропонувати голову рівненських зелених, відомого поета Олександра Смика. Однак він відмовився, тому нині в обласній організації ПЗУ визначаються з іншими кандидатурами.
<P> На виборах до місцевих рад РОО ПЗУ не буде ні з ким блокуватися чи об’єднуватися. Водночас РОО ПЗУ стала одним із підписантів угоди політичних сил Рівненщини про створення “Народної коаліції”. Основною метою коаліції є висунення єдиних кандидатів від патріотичних сил області на посади голів органів місцевого самоврядування. Коаліція вже запропонувала свого кандидата на посаду міського голови Рівного – директора “Рівнеоблводоканалу” Володимира Хомка.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса