Новини

Рівне та Сєвєродонецьк Луганської області цього тижня підписал угоду.

<P>Рівне та Сєвєродонецьк Луганської області цього тижня підписал угоду про партнерство. У рамках цієї угоди міста планують співпрацювати практично у всіх галузях. Зокрема, представники Сєвєродонецької міськради уже зараз обіцяють поділитися розробками своїх науково-дослідних інститутів, які працюють над технологіями для АЕС, космічної промисловості та підводних човнів.
<P>На думку заступника міського голови Рівного Світлани Богатирчук-Кривко, ця співпраця знадобиться також «Рівнеазоту», адже у Сєвєродонецьку також працює хімкомбінат «Азот», а технологічний інститут та хіміко-механічний технікум готують спеціалістів у цій галузі. Існує й домовленість про поїздку у жовтні до Сєвєродонецька 10 учителів, які мають навчити тамтешніх колег, як викладати у школі християнську етику.
<P>Гості були дуже здивовані, коли побачили у центрі «западенського» Рівного лише одну палатку, та й ту — від партії Регіонів. Вони також сфотографувалися біля погруддя Симону Петлюрі (у них такого й близько немає) та пройшли вулицею Бандери, таких назв вулиць на сході також немає. При цьому п.Богатирчук-Кривко запевнила сєвєродонецьких гостей, що ніхто у нас з автоматами на «москалів» не полює і навіть міський голова у нас російськомовний. Візит-відповідь делегації з Рівного відбудеться наприкінці травня, коли Сєвєродонецьк святкуватиме своє 73-річчя.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса