Новини

“Рівнельон” шукає інвесторів

<P>Невдовзі може стати відомим інвестор, який виведе з банкрутства ВАТ “Рівнельон”. Адже нещодавно Господарський суд Рівненської області призначив керівника санації (фінансового оздоровлення) підприємства. Головне його завдання — знайти компанію, яка виведе “Рівнельон” зі скрутного становища.
<P>Колись потужне підприємство ВАТ “Рівнельон” нині має статус банкрута. Провадження про банкрутство його Господарський суд Рівненської області порушив ще в червні 2002 року. Як зауважив начальник регіонального відділення Фонду державного майна Віктор Матвієнко, нині підприємство “Рівнельон” не працює. За його словами, сьогодні частину приміщень орендує ТОВ “Лінен Фореве”.Це підприємство з російськими інвестиціями використовує приблизно 25–30 відсотків виробничих потужностей ВАТ “Рівнельон”. Як розповів директор ТОВ “Лінен Фореве” Віктор Приступа, сьогодні тут працює 320 чоловік, які виготовляють технічні тканин, наприклад, брезент, і побутові — рушники, скатертини, простинне полотно:
<P>— Два роки тому товариство в основному експортувало свою продукцію, а приблизно півтора року як збуваємо вироби на українському ринку. Технічні тканини, зокрема, той же брезент, добре продаються. “Лінен Фореве” не встигає їх виробляти та продає прямо з цеху.
<P>Керівником санації ВАТ “Рівнельон” призначений Сергій Андрієвський. Деталі процесу фінансового оздоровлення він не розголошував, але підкреслив: “головне — знайти для цього інвесторів”. Між тим, виконувач обов’язків генерального директора ВАТ “Рівнельон” Микола Євчук зазначив, що кредитори оберуть такий план санації, який допоможевідродити підприємство.
<P>Сьогодні вже існує приблизно п’ять інвесторів, які прагнуть розпочати процес оздоровлення. Серед них і ТОВ “Лінен Фореве”. Директор Віктор Приступа сподівається очолити санацію, адже ереконаний — “Рівнельон” можна відродити:
<P>— Для цього необхідні кошти та просто працювати. Обладнання в нормальному стані, щоб нарощувати виробництво— треба дещо полагодити.
<P>Олена ТОЛОЧИК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса