Новини

Рівненщина: близько мільйона гривень виділять з обласного бюджету-2006 на сирітське містечко в Олександрії

<P><FONT color=#000000>Близько мільйона гривень із обласного бюджету буде використано цього року для реконструкції містечка для дітей-сиріт, що в с. Олександрія Рівненського району.</FONT>
<P> Відповідні зміни до бюджету на 2006 рік були затверджено на тридцятій сесії Рівненської обласної ради 9 січня, – повідомляє кореспондент “Регіон-медіа”.
<P> Як повідомив начальник обласного управління освіти Іван Вєтров, у містечку буде два будинки в яких мешкатимуть по 50 дітей-сиріт, та один будинок для сімей, які візьмуть на виховання сиріт, спортивно-оздоровчий комплекс. Планується, що там перебуватиме близько 200 дітей, позбавлених батьківського піклування.
<P> Депутат обласної ради Василь Берташ зазначив, що коли обласна рада погоджувалася виділяти кошти на містечко для сиріт, планувалося, що там мешкатимуть лише діти-сироти, яких перевезуть із інших інтернат них установ області. І це була головна умова виділення коштів із обласного бюджету, а про дитячі будинки сімейного типу не йшлося – наголосив Василь Берташ. Він назвав неприпустимим зміну профілю містечка без погодження з обласною радою.
<P> Цей факт роз’яснив народний депутат Юрій Ширко. Він повідомив, що зміни відбулися в зв’язку з новими вимогами, які висуваються до дитячих інтернат них установ. Згідно з ними, в одному інтернаті не може виховуватися більше 50 дітей.
<P> Упродовж минулого року в будівництво містечка для дітей-сиріт у Олександрії використано близько 10 млн грн. Для завершення пускового комплексу робіт та початку експлуатації містечка необхідно 4,3 млн грн. Для завершення усіх робіт потрібно 11 млн грн, – повідомив перший заступник голови РОДА Олег Ковальчук.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса